Organisatie

Woningstichting Heteren bestaat uit een 2-lagen structuur. De dagelijkse leiding wordt uitgeoefend door de directeur-bestuurder. De Raad van Commissarissen houdt toezicht op het beleid van de directeur-bestuurder. De directeur-bestuurder geeft leiding aan het werkapparaat. Dit werkapparaat bestaat uit de afdelingen Wonen, Technische Dienst en Financiën.
 

Bestuur
Het bestuur van Woningstichting Heteren bestaat uit:
De heer R.A. (Ruud) Maatman

Corporate Governance
Klik hier voor meer informatie.

Raad van Commissarissen
De Raad van Commissarissen van Woningstichting Heteren is als volgt samengesteld:

  •  De heer H.J. Schuurman AA - Voorzitter
  •  De heer J.S. Harkema - Vice-voorzitter
  •  De heer Mr. A.F.J. Roelofs ccp - Commissaris (op voordracht huurders)
Directeur-bestuurder Ruud Maatman
r.maatman@wst-heteren.nl

Medewerkers

   
Teamleider Algemeen Wilco van Koppenhagen
w.van.koppenhagen@wst-heteren.nl
 Wonen Bianca van Brakel
b.van.brakel@wst-heteren.nl
  Patrice Schoenmakers
p.schoenmakers@wst-heteren.nl
Technische Dienst Marleen Wildekamp
m.wildekamp@wst-heteren.nl
  Remy ten Haaf
r.ten.haaf@wst-heteren.nl
Financiën Ton van Horen
a.van.horen@wst-heteren.nl
    Annemarie van Baarle
a.van.baarle@wst-heteren.nl